کفش فوتبال آدیداس مدل nitrocharge

برند : Adidas

682

682

جدید

جذابیت و کارایی شما در زمین فوتبال با کفش های قدرتمند نیتروشارژ

کفش های راحت و سبک نیتروشارژ با قدرت مانور و انعطاف ویژه ی خود کلاس آموزشی فوتبال شماست

این کفش ها با طراحی ظاهری متفاوت خود همه ی المان های موارد مشابه را به خوبی حفظ کرده و هم چنین عملکرد به روز تری را از خود بروز می دهد و شما را در شرایط آرمانی هماهنگی با توپ حفظ می کند...

کافی ست پا به توپ شوید!

جزییات بیشتر

1 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

نقد و بررسی آدیداس نیترو شارژ Adidas Nitrocharge 1.0 2 2014

نیترو شارژ اول، یک محصول منحصر به فرد با کلی ویژگی های جدید از سوی آدیداس بود که آن را نسبت به کفش های دیگر بازار متمایز می کرد. حالا بعد از یک سال، نسل دوم نیتروشارژ پیش روی ماست. طراحی ظاهری آن به نظر متفاوت می آید، اما از لحاظ عملکرد المنت های مشابهی را دارد. این کفش ارتجاعی، سبک وزن و محافظی خوب برای پای شماست. این ویژگی ها نیترو شارژ 1.0 را تبدیل به کفشی جذاب می کنند.


اندازه / راحتی

مانند کفش قبلی، نیترو شارژ جدید نیز در سایز و راحتی از تکنولوژی EnergySling استفاده می کند. این ماده که تماما از جنس لاستیکی است کل قسمت جلویی پا را می پوشاند ، با بستن بند های کفش، حس بسیار خوب و راحتی خواهید داشت. نسبت به مدل قبلی، این ماده بیشتر استفاده شده. بنا بر این تقریبا کل جلوی پا را در کفش می پوشاند. المنت جدید دیگر، یک سوراخ اضافه بند در قسمت جانبی است. این به شما برای محکم کردن کفش و داشتن یک حس مطمئن کمک خواهد کرد.
با سفت کردن بند ها، متوجه می شوید که این تکنولوژی چه چیزی ارائه می دهد. با محکم کردن جلوی پا در سر جایش،  یک حس بازخوردی خواهید شد. یعنی هر زمان واکنشی نشان می دهید، کفش هم به دنبال شما همان واکنش را انجام خواهد داد. از آنجایی که جنس ماده آن، یک پلاستیک بسیار قوی است، جلوی کفش مستحکم باقی مانده و اجازه باز شدن به رویه را نمی دهد. این تکنولوژی بهترین تاثیر را در زمانی که سریع تغییر جهت می دهید، از خود نشان خواهد داد. تمام تعادلی که نیاز دارید، برای شما فراهم می شود.
در مقایسه با مدل قبلی، به خاطر عریض تر بودن رویه، تنگی در کل کفش تقریبا یکسان شده است. با این وجود، عادت به آن به کمی زمان نیاز دارد. برای بهترین احساس، باید بند ها را خوب ببندید. اگر در قسمت جلوی پا، کمی احساس ناراحتی کردید، بند ها باید تنظیم شوند. کمی شل تر بستن بند ها مشکل را حل خواهد کرد. برای تجربه بهترین حس، خودتان باید آن را در کفش پیدا کنید. با تنظیم درست بند ها، راحتی عالی خواهد بود و بازخورد بیشتری نیز از کفش دریافت خواهید کرد.
نیترو شارژ 1.0 به طور کامل و 100 %، مصنوعی است و از چند ماده مختلف ساخته شده. قسمت جلوی رویه از چرم مصنوعی HybridTouch ساخته شده و بعد از ان در قسمت جلوی پا ماده لاستیکی EnergySling را خواهید داشت. از میانه کفش به آخر هم بافت توری مانند بیشتر کفش را پوشانده است که نقش حفاظتی دارد. برای راحتی، این تلفیق مواد حس بسیار راحت و سایز مناسبی را ساخته اند. وقتی کفش را بپوشید، پایتان هیچ حرکتی نخواهد داشت و تمام این مواد به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند تا هیچ گونه ناراحتی را ایجاد نکنند. مانند دیگر کفش های مصنوعی، نیاز به زمانی برای باز شدن بیشتر کفش نیست. از همان ابتدا کفش راحت و سایز خودش خواهد ماند. بیشتر موضوع عادت کردن به حس آن است.
داخل کفش، قسمت زیری رویه با یک بافت بسیار نرم و صاف دوخته شده که جلوی پارگی آن قسمت را می گیرد. پاشنه با یک چرم مصنوعی نرم دوخته شده که یک حالت ارتجاعی بسیار خوب را فراهم می کند. وقتی کفش را می پوشید، پاشنه شما به هیچ عنوان سر نخواهد خورد. کفی کفش قابل جداسازی است و نسبت به مدل قبلی تغییری نداشته. یک لایه فوم و دوخت چرم جیر کل چیزیست که کفی کفش در خود دارد.
نیتروشارژ از تکنولوژی SprintFrame در کفی کفش بهره می برد و نسبت به مدل قبلی تغییری نداشته. مانند کف F50 adizero، کف نیتروشارژ سنگین تر و سفت تر است. این سفتی کف کفش خود یک ویژگی دیگر از سوی آدیداس نام گرفته ( EnergyPulse  ).
آدیداس، سیستم EnergyPulse را در بازار به عنوان " موتور تیم " معرفی کرده است. این تکنولوژی با الگوی زیگ زاگ در زیر جلوی پا نمایش داده شده. اما در واقع موضوع اصلی، ماده متفاوت کف کفش است. ایده این است که این کف سفت تر یک انرژی بازگشتی را برای بازیکنان فراهم می کند. بعد از این که از فشار بیرون می آیند و می خواهند بازگردند. این عالی به نظر می رسد، اما ممکن است یک حیله باشد. بعید است تاثیر آنچنانی روی عملکرد شما بگذارد. به نسبت این که قبلا چه کفشی می پوشیدید، با پوشیدن نیترو شارژ در ابتدا کمی احساس سفتی خواهید داشت. اما تاثیر بدی روی عملکرد نمی گذارد. این سفتی دویدن شما را سریعتر، یا مقاومت و تحمل شما را بالاتر نمی برد. در مجموع این سیستم مفهوم جالبی را عرضه کرده، اما نباید دلیل شما برای خریدن نیتروشارژ تنها همین ویژگی باشد.
در مورد اندازه، نیترو شارژ عرض متوسطی دارد. با توجه EnergySling در جلوی پا، کفش کمی تنگ تر خواهد بود. چرم مصنوعی رویه بعد از مدتی پوشیدن کمی باز خواهد شد، اما قسمت لاستیکی و توری کفش به هیچ عنوان باز نمی شوند. بنا بر این مهم است که بدانید، اندازه کفش وقتی اولین بار آن را می پوشید، همیشه به همان شکل باقی خواهد ماند. کفش در کل عرض بدی ندارد، به شرطی که پاهای شما هم بیش از اندازه عریض نباشند. اگر می توانید یک اندازه سفت تر را در جلوی پا تحمل کنید، با نیتروشارژ 1.0 احساسی راحتی خواهید داشت.
در مورد سایز، بهتر است سایز استاندارد و همیشگی خودتان را تهیه کنید. برای تنگی بیشتر می توانید یک نصفه سایز، کوچکتر انتخاب کنید. اما ممکن است بیش از اندازه تنگ شود. برای بهترین اندازه و راحتی، توصیه می کنیم که همان سایز معمول خودتان را انتخاب کنید.

وزن

مانند نیترو شارژ قبلی، این کفش با وزن خاصش محافظت زیادی از پا خواهد کرد. نیترو شارژ جدید وزن مشابه 232 گرمی را دارد و این واقعا تاثر انگیز است. اندازه تنگ و ساخت محکم در کنار حس سبکی، در کنار هم ترکیب فوق العاده ای می شوند. این ترکیب برای کسانی که به دنبال محافظت از پاهایشان هستند، جذاب خواهد بود. با نداشتن حجم و سنگینی زیاد، نیترو شارژ 1.0 دقیقا همان وزنی را دارد که باید داشته باشد.


 

 

 

کشش

گفتیم که نیتروشارژ جدید، کف و الگوی میخی کاملا یکسان با مدل قبلی اش را دارد. همان میخ های مثلثی معروف آدیداس را در این کفش هم خواهید داشت.
4 میخ مثلثی در پاشنه، 6 میخ دیگر در جلوی پا،3 میخ در هر کناره و در نهایت یک میخ حمایتی در وسط قرار دارند. میخ های مثلثی اندازه ای بزرگتر از حد معمول را دارند، بنا بر این تعادلی عالی را به شما خواهند داد. اما خیلی خوب به داخل زمین نفوذ نمی کنند. میخ های مثلثی برای استفاده از تلفیق ویژگی های میخ های مخروطی و تیز طراحی شده اند، و می توان گفت که این الگو واقعا خوب کار می کند. اگر بهترین کشش را از آن می خواهید، بهتر است در سطح های نرم تر و چمن طبیعی از آن استفاده کنید. اما در مجموع این الگو کارش را به خوبی انجام می دهد.
یکی از جنبه های کفش که روی کشش تاثیر زیادی دارد، EnergySling موجود در جلوی پا است. این نیروی اضافه در رویه و حس تنگی که دارد، کفش را کاملا ارتجاعی و بازخوردی می سازد. درست لحظه ای که می خواهید پا را از زمین بکنید و میخ ها فرو می روند، کفش واکنش نشان می دهد، و این حس بسیار عالی خواهد بود. کفش به پهلو غلط نخواهد زد، مشکلی که معمولا اکثر کفش ها دارند. تعادل و چسبندگی کفش، به شما حس چابکی خاصی را می دهد. وقتی می دانید که کفش با شما حرکت می کند، برای بریدن های سریع نیز اعتماد به نفس زیادی پیدا خواهید کرد.
در مجموع می توان گفت که کشش و عملکرد شما با الگوی میخ های نیترو شارژ عالی است و کفش به هیچ وجه شما را ناامید نخواهد کرد.


لمس توپ

در مورد لمس توپ، حس کلی نسل دوم نیتروشارژ 1.0 تفاوت چندانی با مدل قبلی اش ندارد. طراحی رویه در ظاهر کاملا متفاوت است، اما تقریبا به طور مساوی از همان 3 ماده استفاده کرده. مشکل کفش در لمس توپ این است که وقتی با نقاظ مختلف کفش توپ را لمس می کنید، حس متفاوتی می گیرید. این مشکل در مدل جدید نیز همچنان وجود دارد، اما شکل جدید رویه می تواند کمی آن را بهتر کند.
در جلوی رویه، یک لایه نازک از چرم مصنوعی وجود دارد. بر خلاف مدل قبلی، این قسمت از کفش به صورت خط خطی در آمده. با نازک تر بودن آن، حس شما به پابرهنگی نزدیک تر است. بافت رویه خط های برجسته ای نیز در خود می بیند، و در نهایت رویه با چرم مصنوعی تمام می شود. این لایه نرم، نازک و انعطاف پذیر است و یک لمس توپ ساده و معمول را برای شما فراهم خواهد کرد.
EnergySling از لاستیک ساخته شده، و همانطور که در Predator Instinct هم دیدیم، چسبندگی خیلی خوبی روی توپ فراهم می کند. این چسبندگی اضافه در هنگام کنترل توپ و پاس دادن حس بسیار خوبی دارد. اما برای دربیل زدن، باید کمی به آن عادت کنید.
از وسط کفش به انتها، توری محافظ را می بینید. اگر تابحال نیترو شارژ را از نزدیک ندیده اید، یک توری پلاستیکی فوق العاده نازک را تصور کنید که می تواند در برابر ضربه مقاومت کند و در عین حال، انعطاف پذیری اش را هم حفظ می کند. در کل، این توری محافظتی نازک تر از مدل قبلیست، و حس بهتری را روی توپ فراهم می کند.
این توری محافظ برای لمس توپ کمی لیز است. آدیداس برای رفع این مشکل 3 خط راه راه راه را از جنس پلاستیک محکم، به  قسمت میانی و جانبی رویه اضافه کرده است. این ماده یک چسبندگی اضافه را روی توپ فراهم می کند. خط های راه راه خود به شکل گرفتن این چسبندگی بیشتر کمک می کنند. لیز بودن سطح توری به طور کامل از بین نمی رود، اما این چسبندگی اضافه بسیار کمک خواهد کرد.
به طور کلی در مورد حس نیترو شارژ 1.0 می توان گفت شما لمس توپ نازک و نرمی را روی جلوی کفش خواهید داشت. روی کفش چسبندگی بسیار زیاد خواهد بود. از انتها به آخر کفش، لمس توپ کمی سخت تر می شود. برای لمس توپ، در کل کفش ثباتی وجود ندارد، اما حس آن در مجموع خوب است.

شوت زدن

شوت زدن با نیتروشارژ حس بسیار خوبی خواهد داشت. کفش بسیار محکم است. اگر می خواهید کفش هنگام شوت زدن سفت و محکم باشد، عاشق نیتروشارژ خواهید شد. نمی توان این را به عنوان ویژگی حساب کرد، اما قسمت لاستیکی رویه چسبندگی بسیار خوبی را در زمان ضربه زدن به توپ فراهم می کند. بند ها نیز کمی به بیرون کفش هدایت شده اند تا فضای بیشتری برای تماس با توپ داشته باشید.
در حالی که این کفش به طور خاص برای شوت زدن طراحی نشده، ممکن است به نظر آید که نیتروشارژ مخصوص شوت زدن است. اگر دنبال کفشی مانند Predator Instinct  بودید، اما چسبندگی بیش از اندازه روی توپ نمی خواهید، نیترو شارژ یک گزینه بسیار مناسب برای شماست.

 

محافظت

بیشتر کفش های مدرن، هر روز به سمت سبک تر شدن می روند. این یعنی روز به روز میزان محافظت از پای شما کمتر خواهد شد. برای بسیاری، محافظت از پا بسیار اهمیت دارد. بنا بر این آن ها همیشه مخالف کفش های سبک تر هستند. این جاست که نیتروشارژ وارد می شود. علارغم این که نیترو شارژ سبک ترین کفش موجود در بازار نیست، با وزن حدود 8 اونس هنوز بسیار سبک به شمار می رود. در عین حال، محافظتی بیش از حد معمول را برای شما فراهم می کند.
مهم ترین ویژگی محاظتی کفش بدون تردید لایه توری آن است که از وسط به انتهای کفش و زبانه وجود دارد. این پلاستیک سفت و محکم که حجم کمی هم به توپ اضافه می کند، در برابر ضربه بسیار مقاوم است. در مقایسه با چرم مصنوعی نازک و استاندارد، توری محافظ در مهار تاثیر ضربه بسیار خوب عمل می کند. شما ضربه را احساس می کنید، اما شانس این که از ضربه درد شدیدی را بگیرید، بسیار کمتر است. این ماده روی سطح بسیار قوی و محکم است. بنا بر این از شما به خوبی محافظت خواهد کرد.
یک پد اضافه هم در قسمت میانی و جانبی مچ پا و پشت تاندون آشیل قرار دارد. این پد کوچک است اما باز هم تاثیر خودش را خواهد گذاشت. پد های به کار رفته در دیگر کفش ها معمولا بسیار کمتر از همین مقدار هم هست. این را به پلاستیک مقاوم پاشنه پا اضافه کنید تا متوجه شوید که تقریبا محافظت بسیار خوبی از مچ و پاشنه شما خواهد شد.
لاستیک ضخیم رویه خود یک محافظ در برابر ضربه خواهد بود. قسمت چرم مصنوعی نازک، تنها نقطه ضعف کفش در ارتباط با محافظت است. محافظت در این قسمت فدای حس عالی روی توپ شده است.
پس اگر محافظت از پا یکی از دغدغه های شماست، نیترو شارژ 1.0 برای شما ساخته شده. بدون آن که وزن زیاد و حجم اضافه ای داشته باشد.


ماندگاری

با تمام ماده های به کار رفته در کفش و ساخت محکم نیترو شارژ 1.0، باید انتظار داشته باشید که ماندگاری کفش فوق العاده باشد. چرم مصنوعی بسیار ماندگار به نظر می رسد، قسمت لاستیکی بسیار محکم است و توری محافظ هم واقعا قوی و ماندگار است. ممکن است بعد از 20 ساعت پوشیدن هم کفش ها کاملا نو به نظر برسند. این کفشی است که به راحتی می تواند از آن حداقل یک فصل کاملا استفاده کنید. با مراقبت صحیح، نگه داشتن آن به مدت طولانی تر اصلا بعید نیست.
شاید تنها مشکلی که کفش دارد و البته این موضوع ارتباطی به ماندگاری هم ندارد، این است که توری محافظ به دلیل ساختار منفذی، کثیف می ماند. این مشکل در مدل قبلی هم وجود داشت. آب زیاد، یک پارچه و کمی وقت گذاشتن می تواند آن ها را هم تمیز کند.
به یاد داشته باشید که نسخه FG مانند همه کفش های دیگر، فقط برای بازی در چمن های طبیعی و سطح های نرم و استاندارد طراحی شده. استفاده از این کفش ها در چمن مصنوعی، تاثیر بدی روی ماندگاری کفش خواهد گذاشت.

نظر نهایی

نیترو شارژ قبلی با ویژگی های منحصر به فردش توجهات زیادی را به خود جلب نمود. اما هیچ وقت آن چنان که باید بین مشتریان محبوب نشد. با نسل جدید نیتروشارژ، فرمول اصلی تغییری نکرده. این کفش بسیار بازخوردی و محافظ است و در عین حال وزن بسیار کمی دارد.
این کفش عالیست، و اگر ویژگی های خاص آن، چیزهایی هستند که به دنبالشان هستید، نیترو شارژ گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. اگر هم برای شما جذابیت کافی را ندارد، باید گزینه های دیگر را بررسی کنید.

معرفی برند آدیداس

آدیداس شرکت پوشاک آلمانی که برای همگان در سراسر دنیا شناخته شده است .شاید با شنیدن نام آدیداس ورزش و لباس های ورزشی برای شما تداعی شود اما امروزه مارک آدیداس علاوه بر ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش برای همه افراد به عنوان استانداردی برای کیفیت پوشاک و تجهیزات ورزشی شناخته می شود.

مقر اصلی آن، در شهر هرتسوگن‌آوراخ در ایالت بایرن قرار دارد. شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش و تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌های شخصی ولوازم لوکس فعالیت می‌کند.

آدیداس یک شرکت هلدینگ است و شرکت تولید لباس ورزشی ریبوک، شرکت لوازم گلف تیلور مید و شرکت راک پورت زیر مجموعه آن به حساب می‌آیند.

در سال 1920 دو برادر به نام های Adolf و Rudolf شروع به تولید کفش های ورزشی در اتاق رختشویی مادرشان کردند، سرانجام در سال 1924 کمپانی خودشان را تحت نام Dassler Schuhfabrik تاسیس کردند،پس از 24 سال همکاری مشترک دو برادر از هم جدا شدند و آدولف، آدیداس را در سال 1949 به ثبت رساند و رودولف پس از جدایی از برادرش، شرکت پوما را تاسیس کرد.پوما امروزه به عنوان یکی از رقیبان اصلی آدیداس به کار خود ادامه می­دهد.

شرکت آدیداس زمانی شهرت افسانه ای یافت که در سال 1954 تیم ملی فوتبال آلمان در فینالی بارانی با کفش های میخدار آدیداس که یک تکنولوژی انقلابی محسوب می شد قهرمانی جهان را بدست آوردند.

کفش های میخ دار ادیداس به بازیکنان تیم ملی آلمان استقامت کافی را در آن فینال بارانی داد.

در سال 2014 پس از کناره گیری اسپانسر آمریکایی از تمدید قرار داد  با منچستر یونایتد بعلت هزینه های گزاف، آدیداس قرار داد 10 ساله ای با تعهد پرداخت 75 میلیون پوند در سال با باشگاه منچستر یونایتد بست. این قرار داد که بسیار سنگین بود در دنیای ورزشی و اسپانسرینگ فوتبالی سابقه نداشته است.

لوگوی رسمی آدیداس که تمامی محصولات آن با این لوگو شناخته می شوند.در سال 1951 از شرکت فنلاندی کارهو اسپرت خریداری شده است طرح این لوگو سه نوار سیاه رنگ موازی است.

نام شرکت آدیداس مشتق شده نام آلمانی Adi Dassler و مخفف جمله ALL Day Dream about Sport به معنای، تمام روز برای ورزش کردن، رویا پردازی می کنم، می باشد.

در آمد آدیداس در سال 2011، 11 میلیارد و 380 میلیون یورو بوده است که امروزه بعد از نایک بزرگترین تولید کننده لوازم ومحصولات ورزشی در اروپا می باشد.

 
جزئیات فنی
برندAdidas
کیفیتاورجینال Class A
ویژهآقایان

نوشتن دیدگاه

کفش فوتبال آدیداس مدل nitrocharge

جذابیت و کارایی شما در زمین فوتبال با کفش های قدرتمند نیتروشارژ

کفش های راحت و سبک نیتروشارژ با قدرت مانور و انعطاف ویژه ی خود کلاس آموزشی فوتبال شماست

این کفش ها با طراحی ظاهری متفاوت خود همه ی المان های موارد مشابه را به خوبی حفظ کرده و هم چنین عملکرد به روز تری را از خود بروز می دهد و شما را در شرایط آرمانی هماهنگی با توپ حفظ می کند...

کافی ست پا به توپ شوید!

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

منو