کفش فوتبال نایک مدل Hypervenom Phantom

برند : Nike

702

702

جدید

هایپرونوم جهشی بلند به سوی فوتبال

جذابیت اصلی نایک هایپرونم فانتوم، رویه آن است. رویه ای که به شما حس داشتن پوست دوم را می دهد

زمانی که برای اولین بار آن را در دستان خود می گیرید، بافت عجیب، نرمی و انعطاف پذیری رویه ی کفش توجه شما را جلب می کند. این ماده ی خاص نایک اسکین نام دارد و از دو ماده ی ترکیب شده ساخته می شود. اولین ماده ی نایک اسکین از یک ماده نازک با منفذ های فوق العاده ریز گنجانده شده در الگویی که شبیه به خانه ی زنبور و ماده ی دوم نیزاز لایه های نازک پلی یورتان ساخته شده است. این ماده نه تنها به کفش یک ظاهر منحصر به فرد و بسیار زیبا می دهد، بلکه احساس فوق العاده ای نیز به شما خواهد داد. در ارتباط با راحتی، رویه نایک اسکین انعطاف پذیری و نرمی خارق العاده ای دارد. شما حس خواهید کرد که یک جوراب دیگر پوشیده اید. از آن جایی که رویه بسیار نازک است، با خم شدن پا های شما بسیار طبیعی حرکت می کند و کمترین میزان چروک را دارد. 

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

1,372,900 تومان

1,692,900 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

زیبا و جذاب با هایپرونوم... تحول شگفت انگیزی در حرکات ورزشی را با هایپرونوم لمس کنید!

زمانی که برای اولین بار آن را در دستان خود می گیرید، بافت عجیب، نرمی و انعطاف پذیری رویه ی کفش توجه شما را جلب می کند. این ماده ی خاص نایک اسکین نام دارد و از دو ماده ی ترکیب شده ساخته می شود. اولین ماده ی نایک اسکین از یک ماده نازک با منفذ های فوق العاده ریز گنجانده شده در الگویی که شبیه به خانه ی زنبور و ماده ی دوم نیزاز لایه های نازک پلی یورتان ساخته شده است. این ماده نه تنها به کفش یک ظاهر منحصر به فرد و بسیار زیبا می دهد، بلکه احساس فوق العاده ای نیز به شما خواهد داد. در ارتباط با راحتی، رویه نایک اسکین انعطاف پذیری و نرمی خارق العاده ای دارد. شما حس خواهید کرد که یک جوراب دیگر پوشیده اید. از آن جایی که رویه بسیار نازک است، با خم شدن پا های شما بسیار طبیعی حرکت می کند و کمترین میزان چروک را دارد. بیشتر کفش های نازک ساخته شده از مواد مصنوعی مانند نایک مرکوریال 9، حس تنگی و محدودیت خاصی را دارند. اما هایپرونوم، در اندازه ی تنگی با آن ها فرق دارد. شما حس طبیعی بیشتری خواهید داشت. مانند آن که یک کفش چرمی پوشیده اید.

کل رویه، به همراه زبانه زیر بند، از نایک اسکین مصنوعی ساخته شده است. این، کفش در پا مانند یک یونیفرم جلوه می دهد. سیستم بند شاید نزدیک ترین ویژگی وارد شده به سری هایپرونوم باشد که از مدل قبلی یعنی تی 90 می آید. بند ها به نوعی به قسمت جانبی کفش برده شده اند. سیستم بند خودش به نوعی سطحی است، و شما نمی توانید خیلی بالا ی پا را سفت کنید. در حالت عادی این می تواند یک مشکل باشد. اما این سیستم بند برای کار کردن در محل اتصال با ایکس 1.1 جدید و شکل رویه طراحی شده است. وقتی بند ها را سفت می کنید، متوجه می شوید که قسمت میانی کفش، هم کناره ها و هم وسط پای شما را محکم نگه می دارد. قسمت باریک شصت نیز از جلوی پا محافظت می کند.

دیگر عامل راحتی کفش شامل پاشنه ی کوتاه است که دور آن با چرم مصنوعی گرفته شده است. مشابه چیزی که در مرکوریال 9 داریم. کفی سوراخ سوراخ، خود راحتی خاصی را فراهم می کند. نایلون شیشه ای ته کفش بسیار محکم است و برابر هر فشاری مقاومت می کند. قبل از پوشیدن فکر می کردیم که کفی ممکن است بیش از اندازه سفت باشد، اما بعد از 1 ساعت بازی با کفش، حس انعطاف پذیری و بازخورد بسیار خوبی از کفش دریافت کردیم.

ایکس 1.1 ( last X1.1) برای این طراحی شده تا هنگام خم شدن کفش، چابکی افزایش پیدا کند. شکل کفش بسیار شبیه به سری مرکوریال است. این چیز بدی نیست اما وسط و جلوی کفش کمی عریض تر است. در ابتدا فکر می کنید که کفش بسیار تنگ است. اما کافیست 1 تا 2 ساعت آن را بپوشید. رویه نایک اسکین مانند کش خواهد آمد و به شکل زیبایی دور پای شما شکل می گیرد. انتظار نداشتیم رویه تا آن اندازه کش بیاید. مخصوصا با در نظر گرفتن این که مصنوعی است. اما رویه نایک اسکین توانایی جالبی را در شکل گیری دور پا و دادن حس پوست دوم دارد. بعد از مدتی پوشیدن، هایپرونوم فانتوم برای بیشتر پا ها مناسب خواهد بود، مگر این که پای شما بیش از اندازه عریض باشد. شکل کفش در کنار رویه مصنوعی نایک اسکین راحت ترین کفش های نازک مصنوعی موجود در بازار را ساخته است.

اندازه ی سایز در این مدل مانند همیشه است.  سایز همیشگی را پوشیدیم و طول آن از نظر ما عالی بود. پس اگر می خواهید یک جفت برای خودتان بخرید، به شما توصیه می کنیم که برای بهترین اندازه به دنبال سایز واقعی خود باشید.

 

 

 

 

وزن

هایپرونوم 204 گرم وزن دارد. با توجه به طراحی نسبتا ساده ی کفش نباید خیلی تعجب آور باشد. طبیعت تنگ بودن کفش در ترکیب با راحتی آن، تجربه ای می سازد که ممکن است حتی فراموش کنید کفشی را پوشیده اید. اگر به دنبال آن احساس سبکی هستید، هایپرونوم برای شما ساخته شده است.

کشش

الگوی میخ های هایپرونوم مبتنی بر چابکی طراحی شده که عملکرد بسیار موثری دارد. در مقایسه با دیگر مدل های نایک، شما شباهت هایی را بین هایپرونوم و مرکوریال 10 پیدا خواهید کرد. 5 میخ اصلی در الگوی FG  مرکوریال 9 ، در هایپرونوم هم یکسان است. اما ظاهر آن ها به صورت مخروطی شکل در آمده است. 3 میخ مخروطی شکل هم در میانه و هم در قسمت های جانبی جلوی کفش قرار دارند. یک میخ تیز زیر شصت و یک میخ کمک کننده نیز در وسط است. پاشنه نیز 4 میخ دارد که هر طرف دو تا قرار می گیرند.

 نازکی میخ های مخروطی اجازه ی حرکات زیادی را در هر دریبل می دهد. شکل مخروطی آن نیز در زمان محکم کردن پا، آزادی عمل زیادی برای چرخش را به بازیکن می دهد. میخ ها در تمام قسمت های اصلی جلوی پا که هنگام استارت زدن تحت فشار قرار می گیرند جای دارند. به هر سمتی که بخواهید مسیرتان را ببرید، این ویژگی به شما کمک خواهد کرد تا در سطح های مطلوب و چمن طبیعی مشکلی نداشته باشید . یکی از عامل های اصلی مورد علاقه در الگوی میخ ها، تک میخ تیز جای گرفته در زیر شصت است که چسبندگی اضافه ای در هنگام استارت به شما می هد، تفاوت زیادی را رقم خواهد زد.

طراحی جدید انگشتان پا در کف کفش، تکنولوژی جدیدی است که در هایپرونوم فانتوم HYPERVENOM وارد شده. این طراحی انعطاف پذیری خاصی را در جلوی کفش به شما می دهد تا حس طبیعی بیشتری داشته باشید. اما حقیقتا ما در زمین تست اسپرت برند تفاوت خاصی احساس نکردیم. طراحی جدید آن طور که انتظار دارید تفاوت بزرگی را رقم نزده و ما نتوانستم انعطاف پذیری بیشتری در کفی احساس کنیم. این البته در احساس شما از کفش تغییری ایجاد نمی کند. فقط آن طور که انتظار می رود، این ویژگی خودش را نشان نمی دهد.

الگوی میخ هایپرونوم قطعا یک برگ برنده است. طرح بندی آن عالیست و ما شخصا حس میخ های مخروطی را بسیار دوست داشتیم. این میخ ها تقریبا هر دو دنیای میخ های مخروطی و تیز را به شما ارائه می دهد.  یکی از کفش های مورد علاقه برای فوتبالیستان در زمینه ی کشش و بازخورد متقابل است.

لمس کردن

هایپرونوم حس منحصر به فردی را نسبت به توپ فراهم می کند. این مدل کیفیت های رویه مصنوعی نازک را را در کنار حس بالشتک که از چرم ممکن است بگیرید دارد. با این وجود نایک اسکین به هیچ عنوان حس چرم را ندارد. لایه پی یو بسیار نازک است، اما به دلیل حجم منفذ های فوق العاده ریز رویه، هم بافت خوبی می گیرید و هم کمی حس راحتی و بالشتک مانند را احساس می کنید. مقایسه کردن آن با حس دیگر کفش ها سخت است.

هایپرونوم فانتوم چیزی شبیه به دیگر کفش ها نیست. حس تنگی و انعطاف پذیری رویه به کفش حس بسیار طبیعی می دهد. تا این حد که فکر کنید رویه بخشی دیگر از پای شماست. نکته ی اصلی این است که نایک اسکین علارغم نازکی، بسیار نرم احساس می شود.

رویه کفش همچنین جلای خاصی دارد و این به شما حس چسبندگی بیشتری می دهد. بافت X-RAY به لمس توپ حس موم مانندی می دهد. بر خلاف بسیاری از عامل های چسبندگی، بافت ایکس ری به کفش حس چسبندگی را نمی دهد. اما به جای آن چیزی فراهم می کند که ما اسمش را استایل چسبندگی " لمس لطیف تر " گذاشته ایم. در ابتدا کمی عجیب به نظر می رسد، اما بعد از 20 دقیقه شما به آن عادت می کنید. و اگرراحتی و زیبایی رادوست دارید، عاشق آن حس خواهید شد.

مانند دیگر مدل های تاپ نایک، هایپرونوم فانتوم شامل تکنولوژی ACC ( کنترل در تمامی شرایط ) است. به آن عنوان یک عامل کنترل در هوای بارانی فکر کنید که اجازه می دهد در سخت ترین شرایط نیز بهترین کنترل را روی توپ داشته باشید. به سادگی، این تکنولوژی به آب اجازه نمی دهد که بر روی رویه کفش باقی بماند. پس شما در هوای بارانی، کفش لیز نخواهید داشت. ACC، خودش یک محافظ نیست، بلکه به داخل رویه نفوذ کرده است. این پروسه ی نایک فوق العاده اسرار آمیز است. اما ما این را می دانیم که ACC جبران مافاتی بر رویه چرم مصنوعی است، تا این که بخواهد خودش یک محافظ باشد.

ACC چیست؟

خب حالا این واقعا کار می کند ؟ نمی توان مستقیما به این سوال پاسخ داد. زیرا این تکنولوژی کاری را که باید انجام می دهد. اما در نهایت کنترل بر عهده ی خود بازیکن است نه کفش! زمان بازی کردن در هوای بارانی، من این را فهمیدم که با ای سی سی، رویه بیرونی کمتر سری می شود. وقتی هم که در هوای بارانی بازی می کنید کمتر احساس می کنید که توپ نسبت به پایتان سر می خورد. اما باز تفاوت آن چنان هم که تصور می کنید نیست.  هنوز هم می توانیم بحث کنیم که کفش های نازک رویه مصنوعی، هنوز هم نا مناسب ترین کفش برای استفاده در هوای بارانی است. آن هم در برابر کفشی که موقع استفاده در رویه حس نرم تر و بیشتری می دهد. با این وجود، خیلی ها دوست دارند کفشی که به پا می کنند ACC را داشته باشد، تا این که از داشتن آن محروم باشند. ما این حقیقت ساده را در مورد ACC دوست داریم که زمانی که فعال نیست، از دید هم پنهان می شود. بسیاری این نگرانی را دارند که نایک اسکین مصنوعی برابر آب مقاوم نیست. بعد از آزمایش هایی که در آزمایشگاه و زمین تست اسپرت برند انجام دادیم، می توانیم به شما بگوییم که هایپرونوم به همان اندازه در برابر آب مقاوم است که سایر مدل های رویه مصنوعی، مقاوم بوده اند.

شوت زدن

با در نظر گرفتن این که سری هایپرونوم در حال جانشینی سری T90 است، یک استایل کفش برای این مدل طراحی شده تا بهترین ضربه را به توپ بزنید. می توان پیش بینی کرد که تجربه ی شوت زدن با هایپرونوم بسیار لذت بخش باشد. کسانی که هوادار سری آخر T90 لیزر 4 بودم. بعد از پوشیدن هایپرونوم، خوشحالم این گزارش را بدهم که موقع شوت زدن شما را ناامید نمی کند. هایپرونوم هیچ ویژگی فانتزی خاصی برای شوت زدن ندارد. اما چیزی که شما از آن می گیرید، یک رویه عالی برای شوت زدن است. این امر با انتقال بند به کناره های بالایی کفش امکان پذیر شده است. سایز تنگ در تلفیق با بالشتک کم فراهم شده توسط رویه نایک اسکین، به کفش یک حس بازخوردی خیلی خوبی زمانی که شوت می زنید می دهد. شما هر جزیی از توپ را حس می کنید، و زمانی که ضربه ی کرنر را می نوازید، کنترل بسیار جالبی روی توپ حس می کنید.

بافت X-RAY نقش خودش را در فراهم کردن چسبندگی اضافه روی توپ فراهم می کند. مخصوصا زمانی که یک ضربه ی کات دار را می نوازید. این بسیار لذت بخش است. کف شیشه ای و نایلونی کفش، استحکام خیلی خوبی را در وسط و جلوی پا فراهم می کند و به کفش این حس بسیار مطمئن را در سوار شدن روی توپ به شما می دهد. مطمئنا مانند T90 نیست، اما  شوت زدن با آن حس خیلی خوبی دارد.

محافظت

اگر محافظت برای شما امر مهمی تلقی می گردد، به شما توصیه می کنم از هایپرونوم فانتوم فاصله بگیرید. رویه نایک اسکین، در حالی که لمس بالشتکی کمی روی توپ دارد، در برابر ضربه محافظت بسیار کمی فراهم می کند. جنس آن بسیار نرم و انعطاف پذیر است، و همچنین نازک. پس اگر آن را بپوشید، هر جزیی از ضربه را احساس خواهید کرد. مانند هر کفش رویه نازک و مصنوعی دیگری، شما محافظت را فدای احساس منحصر به فرد نسبت به توپ خواهید کرد. هایپرونوم نیز در این قائله استثنا نیست. تنها عامل محافظتی به کار رفته در کفش، پلاستیک داخلی روی پاشنه است. زمانی که ضربه ای به پشت پاشنه ی پا وارد شود، محافظت خوبی از آن قسمت خواهد کرد. همه چیز بستگی به سلیقه ی شما دارد. اگر محافظت اولویت اصلی شما نیست، آن وقت مشکلی برای پوشیدن هایپرونوم نخواهید داشت.

ماندگاری

ماندگاری کفش همیشه یک نگرانی محسوب می شود. مخصوصا زمانی یک طراحی کاملا جدید وارد بازار می شود. چه برسد به این که مانند این مدل همه چیز مصنوعی باشد. اما  مشکلی درهایپرونوم فانتوم نیست، و تا الان جفت های زیادی را امتحان کرده ایم. بعد از مدتی پوشیدن، احساس می کنید که رویه کش می آید و بافت مصنوعی نرم می شود. اما همچنان سختی را حس خواهید کرد. یک چیز که می دانیم بعضی ها را همیشه نگران می کند، اتصال بین کف کفش و رویه آن است. چون معمولا بسیار ضعیف به نظر می رسد. دلیل این امر این است که رویه مصنوعی نایک اسکین یک سطح صاف نیست. بنا بر این به نظر می آید که محل اتصال رویه دور گوشه های کف کفش فاصله بیشتری نسبت به چیزی که معمولا می دیدید، دارد. نگران نباشید. کفش شکسته نیست و قرار هم نیست چیزی باز شود. رویه کفش کاملا به کف آن وصل است. بنا بر این اگر احساس می کنید کمی فاصله بین رویه و کف وجود دارد، یکپارچگی ساختاری کفش به خطر نیفتاده است. این امری عادی تلقی می شود و نیاز نیست در ارتباط با ماندگاری کفش، یک نکته ی منفی در نظر گرفته شود.

 هایپرونوم فانتوم عالی ساخته شده، مخصوصا با این که وزنش بسیار پایین است. دلیلی نمی بینیم که این کفش حداقل برای 1 فصل کامل، شما را حمایت نکند.

نظر نهایی

 دقیقا نمی دانستیم باید چه انتظاری از سری هایپرونوم داشت. این سری ایده های جدید، تکنولوژی های جدید و مواد جدید را با خودش آورده است. اگر کسی بخواهد بهترین کفش فوتبال را عرضه کند و یکی از (اگر نگوییم منحصر به فرد ترین)، یکی از منحصر به فرد ترین کفش های موجود در بازار را بسازد. تلفیق سایز عالی حس جوراب مانند رویه مصنوعی نایک اسکین به کفش حس فوق العاده طبیعی می دهد. کف نایلونی شیشه ای و الگوی میخ نیز تمام عوامل مورد نیاز برای یک عملکرد عالی را برای شما فراهم می کند. بسیاری سری هایپرونوم فانتوم را با سری مرکوریال نایک مقایسه می کنند. علارغم شباهت های بسیار، محصول نهایی بسیار متفاوت است. مخصوصا زمانی که حس کفش و عملکرد را با یکدیگر مقایسه می کنید. هایپرونوم خیلی سریع به یکی از کفش های مورد علاقه ی تبدیل شد. و اگر به این فکر می کنید که این کفش را امتحان کنید، ما به شما توصیه می کنم که حتما به سراغ آن بروید.

پست پیشنهادی : مهاجم - هافبک رو به جلو

راحتی(فیت شدن داخل پا)نمره از 10 : 10
وزننمره از 10 : 9
جنس کف کفشنمره از 10 : 10
جنس رویهنمره از 10 : 10
شوتنمره از 10 : 10
محافظت کفش از پانمره از 10 : 6
مقاومتنمره از 10 : 8
نتیجه نهایی

نمره از 70 : 63

به درصد: 90%

تاریخچه برند نایک

نایک (تلفظ صحیح نایکی) که امروز نام و لوگو آن برای همگان آشناست،شرکت آمریکایی چند ملیتی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان پوشاک و تجهیزات ورزشی در جهان است که در سال 1962 توسط Bill Bowerman و Philip Knight تحت نام Blue Ribbon Sport در ايالات متحده آمريكا تاسيس شد.در سال 1971 دو موسس شرکت نایک تصمیم به تغییر نام شرکت گرفتند و نام Nike را برای آن برگزیدند نام نايك از نام الهه پيروزي در يونان باستان گرفته شده است . و لوگوي آن در همان سال  توسط Carolyn Davidson  به قيمت بسيار پايين 35 دلار طراحي گشته است منظور از اين لوگو بالهاي الهه پيروزي است

اولين باري كه لوگوي مربوطه در سال 1971 طراحي گشت نام نايك با رنگ نارنجي بر بالاي اين تصوير نوشته مي شد . شايد بتوان گفت كه آرم اين شركت حتي از نام آن نيز معروفتر گشته است.
آرم چك مارك معروف در سال 1995 به طور رسمي به عنوان آرم تجاري شركت نايك ثبت گشت . اين بالهاي مجرد طراحي شده توسط Carolyn Davidson آرم بسيار بامعنايي براي كمپاني توليد كننده كفشهاي ورزشي مي باشد.

پس از تغییر نام شرکت خط تولید جدید در شرکت راه اندازی شد و شرکت مستقیما شروع به تولید محصولات کرد و با گذشت زمان تولیدات بیشتر شد و نه تنها ظاهر محصولات بلکه کیفیت آنها به مرور بهتر شد و در سال 1978 نايكي، تكنولوژي Airرا معرفي كرد. اين تكنولوژي که از يك پلاستيك بالشتی شکل پر از گاز در كفه كفش استفاده مي كرد باعث مي شود تا كف كفش نرم تر شود

در سال 1986 که سود شرکت در حدود یک میلیارد دلار برآورد شد مسئولان شرکت به فکر گسترش محصولات و شعب خود در سراسر جهان افتادند و تقريبا تمام وسايل و پوشاك ورزشي مربوط به ورزشهاي پرطرفدار نظير بسكتبال و فوتبال را توليد کردند

سرانجام در سال 1999بیل باورمن در سن 88 سالگی درگذشت و در سال 2004 فیلیپ نایت 66 ساله خود را از پست اجرایی شرکت بازنشسته کرد و  ویلیام پرز (William Perez)  جایگزین او شد.

در اواخر دهه 80، نایک شعار JUST DO IT  را به عنوان شعار تجاری به انحصار خود درآورد

سوپراستارهایی مانند Michael Jordan, LeBron James, Andre Agassi, Shane Warne, Maria Sharapova, Venus و Serena Williams   و تیم های ورزشی مانندبارسلونا , منچستر یونایتد , آرسنال , اینتر میلان , وردربرمن از این مارک استفاده می کنند.

 
جزئیات فنی
برندNike
کیفیتاورجینال Class A
ویژهآقایان

نوشتن دیدگاه

کفش فوتبال نایک مدل Hypervenom Phantom

هایپرونوم جهشی بلند به سوی فوتبال

جذابیت اصلی نایک هایپرونم فانتوم، رویه آن است. رویه ای که به شما حس داشتن پوست دوم را می دهد

زمانی که برای اولین بار آن را در دستان خود می گیرید، بافت عجیب، نرمی و انعطاف پذیری رویه ی کفش توجه شما را جلب می کند. این ماده ی خاص نایک اسکین نام دارد و از دو ماده ی ترکیب شده ساخته می شود. اولین ماده ی نایک اسکین از یک ماده نازک با منفذ های فوق العاده ریز گنجانده شده در الگویی که شبیه به خانه ی زنبور و ماده ی دوم نیزاز لایه های نازک پلی یورتان ساخته شده است. این ماده نه تنها به کفش یک ظاهر منحصر به فرد و بسیار زیبا می دهد، بلکه احساس فوق العاده ای نیز به شما خواهد داد. در ارتباط با راحتی، رویه نایک اسکین انعطاف پذیری و نرمی خارق العاده ای دارد. شما حس خواهید کرد که یک جوراب دیگر پوشیده اید. از آن جایی که رویه بسیار نازک است، با خم شدن پا های شما بسیار طبیعی حرکت می کند و کمترین میزان چروک را دارد. 

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1394-05-02

کفش هایپرنوم

من این کفش رو خریدم. پشت این کفش یعنی قسمت پاشنه. بسیار سفته و در حدی که پای من زخم شده. باید چیکار کنم این درست بشه ؟ لطفا راهنمایی کنید

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0