کفش فوتسال آدیداس مدل TOP SALA

برند : Adidas

348

348

جدید

858,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

بررسی و تحلیل مشخصات آدیداس تاپ سالا طلایی adidas top sala

کفش آدیداس فری فوتسال مدل تاپ سالا طلایی با رنگ زیبایش راحتی و مقاومتی شگفت انگیز به شما خواهد داد.

کف آن نیز نسبت به طراحی ساده اش انعطاف پذیری جالبی دارد. در ابتدا تاپ سالا راحت به نظر می رسد، و پای شما به سادگی در قسمت انگشتان اندازه می شود. چرم مصنوعی پیوندی استفاده شده در جلوی پا، ماده ی مشابهی که در آدیداس پدریتور هم یافت می شود، و رنگ بسیار زیبا و طلایی آن واقعا زیباست.

وقتی که تاپ سالا به دست ما رسید هیچ چیزی از آن نمی دانستیم. وقتی دیدم جلوی کفش واقعا از چرم طبیعی است، تحت تاثیر قرار گرفتیم. بقیه رویه تا وسط پا از ترکیبی از منفذ های ریز برای تنفس، و چرم مصنوعی برای دادن یکپارچگی ساختاری به کفش و ایجاد ثبات جانبی ساخته شده است. پاشنه از ماده ی سوراخ دار صافی تشکیل شده که به نوعی براق است. این ماده بسیار صاف و به زیبایی باد کرده است. اما احساس کردیم که انتهای خط پاشنه ممکن است کمی باعث لغزش شود. این لغزش خفیف به حدی کم است که ممکن است اصلا جلب توجه نکند. و برای واقعا بعد از 20 دقیقه همین اتفاق افتاد. پس مساله ی خیلی مهمی نیست.

زبانه ی سوراخ دار و سیستم بند مرکزی اندازه ی بسیار مطمئنی را زمانی که بند را محکم می کنید، فراهم می کند. البته احساس می شود بند ها کمی بزرگ هستند. همچنین کفی کفش را بسیار انعطاف پذیر دیدیم. در حالی که الان بسیاری از کفش های بازار ممکن است انعطاف پذیری بیشتری به شما بدهند، هیچ کفشی به اندازه ی تاپ سالا به شما اجازه نمی دهد تا اینقدر به زمین نزدیک شوید. این یکی از ویژگی های مورد علاقه در تاپ سالا است.

در مورد سایز و اندازه ی کفش، این یکی از کفش هایست که بین سایز ها اندازه می شود. ما در اسپرت برند سایز همیشگی را برای بررسی پوشیدیم، و در ابتدا احساس کردیم بسیار تنگ است. مخصوصا در قسمت انگشتان. بعد از این که مدتی از پوشیدن گذشت و کفش کمی جا باز کرد، هیچ مشکلی با سایز نداشتیم و کاملا اندازه بود. چیزی که کمی مشکل ساز است عرض کفش است.

وزن

وزن تاپ سالا به طرز جالبی 226 گرم است. اصلا به فیزیک کفش این وزن نمی خورد و قطعا وزن آن با توجه به مقاومتی که دارد شما را متعجب خواهد کرد. در مورد کفش های داخل سالن، گزینه های با وزن پایین زیاد نیستند. بر خلاف کفش های چمنی. در حالی که 226 گرم را نمی توان فوق العاده سبک نامید، این یکی از سبک ترین کفش های داخل سالن موجود در بازار است. این را به خاطر بسپارید که حتی با  226 گرم وزن، که یکی از سبک ترین هاست، نسبت به کفش های دیگر داخل سالن خیلی هم سبک تر نیست. یکی از دلایل خوب برای خرید این کفش وزن آن است.

 

مقاومت

تاپ سالا کفش بسیار خوش ساختیست. و برای مدت زمانی طولانی عمر خواهد کرد. مقاومت این تاپ سالا شبیه به مدل بسیار پر طرفدار اسپیزال است .مخصوصا اگر فقط در داخل سالن از آن استفاده کنید مقاومت عجیبی از آن خواهید دید. رویه بسیار عالی طراحی شده، و المان های فوتسالی مانند محافط پلاستیکی خود عمر کفش را افزایش می دهند. رویه چرم آن تقریبا هیچ نگه داری خاصی نمی خواهد. کف چسبی نیز کاملا صاف نیست بنا بر این باز نخواهد شد. این کفش داخل سالنیست که می توانید برای چندین فصل از آن استفاده کنید. . به خاطر داشته باشید که استفاده از این کفش در جاده و سطوح آسفالت تاثیر بسیار زیادی روی ماندگاری کفش خواهد گذاشت.

 

کشش

تاپ سالا برای کف کفش از چسب لاستیکی سنتی استفاده می کند، که کشش خوبی را در داخل سالن به شما ارائه می دهد. کف کفش الگوی منحصر به فردی برای دویدن را در کل کفش دارد که سطح کفش را با طراحی خاصی نشان می دهد. این هم برای چسبندگی در داخل سالن خوب است. اما به درد سطح آسفالت نمی خورد. به برش بین میانه ی پا و پاشنه نیز باید اشاره کنیم. البته این تاثیری در کشش کفش ندارد. پس اگر نگران آن هستید، این را بدانید که موقع بازی کردن متوجه چیزی نخواهید شد. با توجه به این که با تاپ سالا، پای شما بسیار به سطح نزدیک است، در حرکت کنترل بهتری خواهید داشت. این در نوع خود عالیست. تا زمانی که از این کفش ها در داخل سالن استفاده کنید، کشش عالی خواهد بود. استفاده از تاپ سالا در سطح بتنی و آسفالت، برای فوتبال خیابانی، اصلا ایده ی خوبی نیست. دلیلش هم بسیار ساده است. به دلیل الگوی دویدن طراحی شده در کف کفش، چسبندگی زیادی در آن سطح ها نخواهید داشت.

 

لمس توپ

سری های مختلف آدیداس داخل سالن، همیشه در رویه بیش از اندازه از سطح منفذ دار استفاده کرده اند. چیزی که زیاد جالب نبود . درحالی که کمپانی آدیداس ، تاپ سالا در قسمت جلوی کفش هیگ گونه منفذی قرار نداده و چرم مصنوعی که در قسمت جلو قرار دارهآن واقعا خوب است. چرم مصنوعی پیوندی دقیقا همان ماده ایست که در آدیداس پدریتور LZ  استفاده شد. این نسخه از چرم مصنوعی بسیار شبیه چرم طبیعی است. هم در ارتباط با ظاهر و هم از نظر احساس. خیلی کم باد کرده و در قسمت های کلی و نازک تر حس بهتری با توپ خواهید داشت. با چیزی که تاپ سالا به دنبال آن است، حس کلی خوبی می دهد.

 اندازه ی خوب و نازکی کفش در هنگام دویدن و انجام مهارت های ریز، حس فوق العاده ای به آدم می دهد. در رابطه با زبانه و منفذ های میانه ی کفش، اگر از ماده ی جالب تری استفاده می شد بهتر بود. اما باز هم به نوعی کافیست. در کل، در رابطه با احساس روی توپ، چیزی که از آدیداس تاپ سالا احتیاج دارید را به شما می دهد.

 

شوت زدن

ضربه زدن به توپ با تاپ سالا، چیز منحصر به فردی ندارد. رویه آن برای شوت های سنگین طعبیه شده و با زدن شوت های سنگین مانند کفش های دیگر به مقاومت کفش آسیبی نمیرساند. رویه نازک کفش حس نزدیکی به شوت زدن با خود پا را به شما می دهد.

نظر نهایی

تاپ سالا فری فوتبال کفش بسیار محکمی از آدیداس است. نسبت به تاپ سالا های قبلی، پیشرفت بسیاری داشته و ویژگی های منحصر به فرد زیادی را ارائه می دهد. ویژگی هایی که می تواند برای هر کسی در بازار آن را تبدیل به یک گزینه ی جذاب برای خریدن کند. رویه نازک، وزن بسیار سبک، و کف ساده کفشی را می سازد که نه تنها حس بسیار خوبی با پای شما در داخل آن دارد، بلکه روی توپ نیز حس فوق العاده ای خواهید داشت. اگر به دنبال کفشی با مقاومت خیلی بالا شبیه به اسپیزال هستید، حتما آدیداس تاپ سالا را در نظر داشته باشید.

 • راحتی(فیت شدن داخل پا)

 • نمره از 10 : 10

 • وزن

 • نمره از 10 : 9

 • جنس کف کفش

 • نمره از 10 : 9

 • جنس رویه 

 • نمره از 10 : 10

 • شوت

 • نمره از 10 : 9

 •  
 
 • مقاومت
 • نمره از 10 : 10
 • نتیجه نهایی
 • نمره از  60 : 55
 • به درصد: 93%

معرفی برند آدیداس

آدیداس شرکت پوشاک آلمانی که برای همگان در سراسر دنیا شناخته شده است .شاید با شنیدن نام آدیداس ورزش و لباس های ورزشی برای شما تداعی شود اما امروزه مارک آدیداس علاوه بر ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش برای همه افراد به عنوان استانداردی برای کیفیت پوشاک و تجهیزات ورزشی شناخته می شود.

مقر اصلی آن، در شهر هرتسوگن‌آوراخ در ایالت بایرن قرار دارد. شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش و تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌های شخصی ولوازم لوکس فعالیت می‌کند.

آدیداس یک شرکت هلدینگ است و شرکت تولید لباس ورزشی ریبوک، شرکت لوازم گلف تیلور مید و شرکت راک پورت زیر مجموعه آن به حساب می‌آیند.

در سال 1920 دو برادر به نام های Adolf و Rudolf شروع به تولید کفش های ورزشی در اتاق رختشویی مادرشان کردند، سرانجام در سال 1924 کمپانی خودشان را تحت نام Dassler Schuhfabrik تاسیس کردند،پس از 24 سال همکاری مشترک دو برادر از هم جدا شدند و آدولف، آدیداس را در سال 1949 به ثبت رساند و رودولف پس از جدایی از برادرش، شرکت پوما را تاسیس کرد.پوما امروزه به عنوان یکی از رقیبان اصلی آدیداس به کار خود ادامه می­دهد.

شرکت آدیداس زمانی شهرت افسانه ای یافت که در سال 1954 تیم ملی فوتبال آلمان در فینالی بارانی با کفش های میخدار آدیداس که یک تکنولوژی انقلابی محسوب می شد قهرمانی جهان را بدست آوردند.

کفش های میخ دار ادیداس به بازیکنان تیم ملی آلمان استقامت کافی را در آن فینال بارانی داد.

در سال 2014 پس از کناره گیری اسپانسر آمریکایی از تمدید قرار داد  با منچستر یونایتد بعلت هزینه های گزاف، آدیداس قرار داد 10 ساله ای با تعهد پرداخت 75 میلیون پوند در سال با باشگاه منچستر یونایتد بست. این قرار داد که بسیار سنگین بود در دنیای ورزشی و اسپانسرینگ فوتبالی سابقه نداشته است.

لوگوی رسمی آدیداس که تمامی محصولات آن با این لوگو شناخته می شوند.در سال 1951 از شرکت فنلاندی کارهو اسپرت خریداری شده است طرح این لوگو سه نوار سیاه رنگ موازی است.

نام شرکت آدیداس مشتق شده نام آلمانی Adi Dassler و مخفف جمله ALL Day Dream about Sport به معنای، تمام روز برای ورزش کردن، رویا پردازی می کنم، می باشد.

در آمد آدیداس در سال 2011، 11 میلیارد و 380 میلیون یورو بوده است که امروزه بعد از نایک بزرگترین تولید کننده لوازم ومحصولات ورزشی در اروپا می باشد.

 
جزئیات فنی
برندAdidas
کیفیتاورجینال Class A
ویژهآقایان

نوشتن دیدگاه

کفش فوتسال آدیداس مدل TOP SALA

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1394-01-07

قیمت بالا

کاش کمی قیمتهاتون ارزونتر بود
همین کالا تو منیریه ۳۲۰ عرضه میشه..ممنونم

 • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو

مقایسه 0