کفش فوتبال پوما مدل 01

برند : Puma

302

302

جدید

1 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

تاریخچه برند پوما

یکی دیگر از بزرگترین شرکت های  کفش و پوشاک ورزشی و تجهیزات مختلف شرکت پوما می باشد، این شرکت که یک شرکت آلمانی چند ملیتی است در  در هرتسوگن‌آوراخ، باواریای آلمان قرار دارد و دارای بیش از 3000 کارمند در سراسر جهان می باشد و محصولاتش را از طریق نمایندگی های رسمی خود در 80 کشور جهان عرضه می کند.

كارخانه پوما در سال 1924 در آلمان توسط Rudolf Dassler, برادر Adolf "Adi" Dassler ( صاحب كارخانه آديداس ) در Herzogenaurach آلمان ايجاد شد و در سال 1986 به يك كمپاني معروف جهاني تبديل گشت.

2 برادر ابتدا با یکدیگر شريك بودند  اما بر اثر اختلاف Rudolf از آدلف جدا شد . پس از تاسيس كارخانه جديد Rudolf ابتدا  نام آن را "رودا" گذاشت که از حروف نخست نام و نام خانوادگیش - "رو" و "دا" - گرفته شده بود، اما پس از مدتی و در سال ۱۹۴۸ نام شرکت خود را به پوما تغییر داد. بدین ترتیب نام كارخانه پوما شكل گرفت و با توجه به نام كارخانه، لوگوي آن هم که نشان دهنده یوزپلنگی وحشی است، طراحي شد.

 در سال ۱۹۸۶این شرکت به سهامی عام تبدیل گشت و توانست وارد بورس سهام شود

پوما اکنون حامی بسیاری از تیم ها و باشگاههای ورزشی جهان  و بازیکنان سرشناسی چون پله، اوزبیو، یوهان کرایُف، دیگو مارادونا، لوتار ماتئوس، کنی دالگلیش،دیدیه دشان، زلاتان ابراهیموویچ، سرخیو آگرو، سسک فابرگاس، مارکو رویس، جانلوئیجی بوفون و ماریو بالوتلی است.

در جام جهانی 1998 فرانسه، پوما حامی تیم ملی ایران بود و پوشاک و تجهیزات ورزشی تیم ملی را فراهم کرد.

تاریخچه و توضیحات برند پوما

نوشتن دیدگاه

کفش فوتبال پوما مدل 01

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0