کفش فوتسال نایک Nike REACTGATO CT0550-160

برند : Nike

11579

11579

جدید

4,250,000 تومان

  • گارانتی اورجینال بودن (مادام العمر)+7روز ضمانت بازگشت

- +

 
بررسی تخصصی

گروه سنی: بزرگسال
نوع زمین: داخلی (IC / IN)
تهیه کننده: نایک
کلاس: حرفه ای
بالا: مصنوعی
نوع صحافی: بند بند

نایک را باید یکی از شرکت های نوآورانه در بحث تولید محصولات ورزشی دانست. بخصوص اینکه هرگاه صحبت از کفش فوتسال و فناوری های نوین مربوط به آن می شود، نایک همیشه در صدر قرار می گیرد و بهترین است.

گاهی افراد به جای فوتبال در روی زمین چمن و برخی مکان های دیگر، دوست دارند در داخل سالن تجربه فوتسال را به شکلی لذت بخش تر داشته باشند. نایک برای این افراد کفشی توسعه داده که قطعا کارآمد است و نیاز آنها را به خوبی برطرف می سازد.

در زمین فوتبال شما فرصت زیادی ندارید تا فکر کنید و باید سریع، چابک و باهوش باشید تا بتوانید عکس العملی فوق العاده نسبت به حریفان خود داشته باشید. نایک نیز در این بین به شما با محصولات جانبی کاربردی کمک خواهد کرد تا آماده و بهتر باشید.

ما در این مطلب می خواهیم با کفش نسل جدید و منحصربفرد  React Gato نایک آشنا شویم.

کفش React Gato نایک هیچ شباهتی به کفش های حرفه ای داخل چمن فوتبال نداشته و سبک و راحت به نظر می رسد. بخصوص اینکه شرکت سازنده از ماده Flyknit در ساخت کفش جدید React Gato بهره گرفته که نهایت راحتی را برای بازیکنان رقم خواهد زد و موجب وزن بسیار کم این کفش شده است.

بنابراین هنگامی که در مسابقه داخل سالن فوتبال یا همان فوتسال قرار دارید نه تنها راحتی بسیاری احساس خواهید کرد، بلکه لذت فراوانی را شامل حال شما خواهد کرد. ساختار React Gato به شکلی نرم است تا به عنوان کفش داخل سالن راحت باشد.

در تجربه کاربری که با این کفش دارید، عملکرد آن با نسخه FG نسبتا یکسان است. در مقابل فضای بیرونی کفش کاملا مسطح بوده و جنس نرمی دارد. در واقع نایک  React Gato را برای فوتبال کوچک و داخل خانه طراحی شده است. با جنس Flyknit ، پا شما به خوبی در این کفش قرار می گیرد، بدون اینکه هیچ فشاری به آن وارد شود. همچنین می توانید گام های استوار و محکمی بردارید.

در طراحی قسمت فوقانی کفش از Swoosh بهره گرفته شده که پیشتر در  Nap Mercurial Vapor و Nike Mercurial Superfly نیز به کار گرفته شد. با تماشا این کفش می توان از طراحی آن بسیار لذت برد. بدون شک جالبترین قسمت React Gato، بخش بیرونی است.

قسمت جلو این کفش از فناوری Touch 360 بهره گرفته شده تا لمس توپ دقیقی داشته باشید. در سایر قسمت بیرونی نیز نایک سعی کرده React را به شکلی طراحی کند تا افراد هنگام بازی انرژی خوبی داشته باشند و سریع خسته نشوند.

این کفش برای فوتسالیست ها هم پیشنهاد می شود تا عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

 
جزئیات فنی
برندNike
کیفیتاورجینال Class A
ویژهآقایان
ورزشفوتسال

نوشتن دیدگاه

کفش فوتسال نایک Nike REACTGATO CT0550-160

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0