شاخه‌ها

کالای اصلی ،اصلیست...!

 

اسپرت برند اصالت کالاهایی که در زیر آن ها کلمه اورجینال نوشته شده است را ضمانت اورجینال می کند و تا مادامی که از محصول اورجینال استفاده می شود شامل این گارانتی می باشد .

گارانتی اورجینال بودن بدین معناست که اگر محصولی در اسپرت برند و در فاکتور شما به نام اورجینال ثبت شده اورجینال نبود حتی بعد از استفاده و تا مادامی که از محصول استفاده میکنید اگر به نمایندگی ها یا فروشگاه های معتبر رفتید و اون نمایندگی یا فروشگاه اورجینال بودن محصول را زیر سوال ببرند یا رد کنند اسپرت برند محصول را حتی اگر از آن استفاده کرده باشید پس خواهد گرفت.

پس دیگر نگران اورجینال بودن محصولی که به نام اورجینال از اسپرت برند خریداری می کنید، نباشید!

از آنجا که اسپرت برند برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر در سراسر دنیا و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از اسپرت برند خریداری می‌کنند.
ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است .

بنابراین کلیه کالاهایی که به عنوان اورجینال بودن در اسپرت برند عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت اسپرت برند به نام اورجینال به فروش نمی‌رسد. از این رو است که اسپرت برند اصل بودن محصولات اورجینال موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

 


منو

مقایسه 0